O mně / Studio-5.cz - permanentní make up, makeup, mikropigmentace, vláskování obočí, zvětšení rtů

Petra Jašurková Svátková - o MNĚ

Zdravotní sestra, profesionální kosmetička, vizážistka.

O mně

  • 16 let praxe
  • spolupráce s prestižní klinikou plastické chirurgie a estetické medicíny na Praze 1 (vykonává zde permanentní make-up)
  • zkušenosti z kožního oddělení
  • certifikace EU
  • majitelka STUDIA 5

O Studio-5.cz

Petra JašurkováDobrý den, jmenuji se Petra Jašurková Svátková a vítám vás na našich stránkách. Už od dětství sem nejvíce tíhla k výtvarné činnosti a práce s barvami mi byla vždy velice blízká. Permanentnímu make-upu - mikropigmentaci se intenzivně věnuji již více jak 16 let a má práce je pro mne největším koníčkem.

Jsem zastáncem přirozenosti a při své práci velmi citlivě vnímám barevné ladění, vyvažování drobných asymetrií a velký význam přikládám smyslu pro detail.

Již 10 let spolupracuji s prestižní klinikou plastické a estetické medicíny na Praze 1. Vystudovala jsem Střední zdravotnickou školu a proto je pro mne 100% hygiena, práce se sterilním materiálem, anestetiky a dezinfekcemi naprostou samozřejmostí.

Pokud se rozhodnete pro permanentní makeup - mikropigmentaci, udělám vše pro to, aby jste také patřila mezi další spokojené klientky.

 

Certifikáty

Certifikát Certifikát Certifikát Certifikát  Certifikát  Certifikát Certifikát Certifikát Certifikát Certifikát Certifikát Certifikát

Máte dotaz či chcete se objednat? Pošlete nám prosím zprávu

Antispam

Jméno a příjmení*:
E-mail*:
Telefon:
Zpráva*:
Odeslat:

Kontakt

Studio 5, Revoluční 5 (v pasáži)
Praha 1, 110 00, Česká republika
Metro Nám. Republiky, 30m od OD KOTVA

Otevírací doba

PONDĚLÍ-PÁTEK

8:00-20:00h. DLE OBJEDNÁVEK
Telefon: +420 604 983 104
E-mail: info@studio-5.cz