Chemický peeling NeoStrata - Ostatní služby / Studio-5.cz

Chemický peeling NeoStrata

Metoda, využívající regenerační účinek ovocných kyselin, tzv. alfa-hydroxykyselin (AHA), na pokožku. Touto procedurou dochází k odstraňování odumřelých kožních buněk a v důsledku remodelace kolagenu k následnému zlepšení vzhledu pokožky.

Chemickým peelingem se pleť projasní a barevně sjednotí, dochází k její rehydrataci a vypnutí, vyhlazení.

Na co lze chemický peeling použít

Lze jím korigovat jemné vrásky, rozšířené póry, pigmentace. Podle koncentrace aplikované kyseliny (20–70%) a délky působení lze provádět povrchový, středně hluboký či hluboký peeling. Vhodné je pokožku před ošetřením doma „připravit“ aplikací vhodně zvoleného přípravku s obsahem ovocných kyselin. Obvyklá kúra jsou 3 sezení vždy po měsíci, po zákroku je pokožka zarudlá a během několika dnů dojde k olupování ošetřených partií. V tomto období je nutná důsledná ochrana před sluncem krémy s vysokým UV filtrem . Nejčastěji se ošetřuje oblast obličeje, krku, dekoltu a zad.

Po zákroku

Po chemickém peelingu bude vaše pokožka lehce zarudlá a mohou se vytvořit malé stroupky. Během 5–14 dnů se pokožka začne jemně olupovat. . Kosmetička vám doporučí, jaké přípravky je třeba na ošetřenou pleť aplikovat. Přípravky by měly pokožku zklidnit a podpořit její regeneraci.

Cena

Cena  jednoho ošetření: ( 30 min)………………  1000-Kč

Kompletní Neostrata katalog v PDF (1MB) ke stažení naleznete zde.

Máte dotaz či chcete se objednat? Pošlete nám prosím zprávu

Antispam

Jméno a příjmení*:
E-mail*:
Telefon:
Zpráva*:
Odeslat:

Kontakt

Studio 5, Revoluční 5 (v pasáži)
Praha 1, 110 00, Česká republika
Metro Nám. Republiky, 30m od OD KOTVA

Otevírací doba

     Pondělí - Pátek 8:00 - 20:00 h.

              DLE OBJEDNÁVEK