Professional
permanent make up obočí

Petra Svátková - O mně

Zdravotní sestra, profesionální kosmetička, vizážistka.

O mně

IMG_4904.jpg (350 * ???px)

  • zdravotní sestra
  • 17 let praxe v aplikaci permanentního makeupu
  • spolupráce s prestižní klinikou plastické chirurgie a estetické medicíny v Praze 1
  • zkušenosti z kožního oddělení
  • certifikace EU
  • majitelka STUDIA 5

Dobrý den, jmenuji se Petra Svátková (Jašurková) a vítám vás na našich stránkách. Už od dětství jsem nejvíce tíhla k výtvarné činnosti a práce s barvami mi byla vždy velice blízká.

Permanentnímu make-upu - mikropigmentaci se intenzivně věnuji již více jak 17 let a má práce je pro mne největším koníčkem. Spojuje medicínu, manuální zručnost a uměleckou tvořivost. Toto spojení mne velmi baví a naplňuje.

Jsem zastáncem přirozenosti a při své práci velmi citlivě vnímám barevné ladění, vyvažování drobných asymetrií a velký význam přikládám smyslu pro detail.

Již 17 let spolupracuji s prestižní klinikou plastické a estetické medicíny na Praze 1. Vystudovala jsem Střední zdravotnickou školu a proto je pro mne 100% hygiena, práce se sterilním materiálem, anestetiky a dezinfekcemi naprostou samozřejmostí.

Pokud se rozhodnete pro permanentní makeup - mikropigmentaci, udělám vše pro to, aby jste také patřila mezi další spokojené klientky,které se po letech opět s důvěrou vracejí.

Petra Svátková

Certifikáty

Nová adresa od 1.6.2021

STUDIO 5, Na Zbořenci 16
Praha 2, 120 00, Karlovo náměstí
mob.: 604983104

Otevírací doba

Pondělí - Pátek 9:00 - 16:00 h.
DLE OBJEDNÁVEK

Kontaktujte nás

Omlouváme se, ale kontaktní formulář je dostupný pouze v ČR (detekováno US). Napište nám prostřednictvím emailu info@studio-5.cz