Professional
permanent make up obočí

Permanentní make-up obočí (3D-vláskování obočí)

Permanentní make-up: mikropigmentace OBOČÍ

Obočí je velice důležité pro celkový výraz obličeje. Lze upravit jeho tvar, barvu, intenzitu, hustotu nebo délku obočí. Vždy je důležité brát velký ohled na přirozenou barvu vlasů, barvu pleti a barvu očí. Výsledný efekt by neměl být náhradou za výrazné líčení, ale obočí vyladit, zdokonalit, nebo pokud chloupky zcela chybí, jemnou vláskovací metodou vytvořit obočí nové.

Postup při aplikaci permanentního make-upu OBOČÍ
(3D-vláskování obočí)

Na PM obočí přijďte nalíčená tak, jak jste každý den zvyklá chodit upravená. Je pro mne velice důležité vidět vás nalíčenou tak, jak vás okolí každý den zná a v čem se cítíte dobře. Jedno obočí si očistím, abych viděla kolik chloupků, v jakém tvaru a v jaké barvě v obočí roste. Podle toho konzultujeme, jaký efekt s obočím chceme vytvořit. Výsledný efekt musí působit přirozeně a co nejvíce připomínat obočí skutečné.

Průběh aplikace permanentního make-upu: mikropigmentace OBOČÍ

Základním předpokladem pro vytvoření hezkého a přirozeného PM obočí je správné zvolení barevného odstínu a tvaru. Odstín pigmentu vybereme pečlivě s ohledem na vaši přirozenou barvu vlasů, barvu pleti a očí. Každému se aplikuje jiný odstín vytvořený smícháním i několika barevných pigmentů.

Aby obočí vypadalo ve výsledku přirozeně, musí se linie obočí dodržet a příliš se neodchylovat od přirozeného tvaru, ve kterém chloupky rostou. Vyrovnání asymetrického obočí musí být v souladu s mimikou obličeje, která při aplikaci permanentního make-upu obočí hraje velkou roli. Obočí vytvořené permanentním make-upem musí působit upraveně, přirozeně a vaše rysy jemně zvýraznit a podtrhnout. I zde platí pravidlo „méně znamená více“.

K aplikaci permanentního make-upu obočí mohu volit z několika typů ultratenkých mikrojehliček (linkovací, vyplňovací, stínovací…), záleží na požadované barevné intenzitě obočí a množství chloupků, které v obočí jsou, nebo nejsou.

Ve směru růstu chloupků se vláskují chloupky nové a tím se obočí pozvolna tvaruje, zhušťuje, prodlužuje…(3D EFEKT).

"S lehkostí,jemností,citem a velkým respektem obočí do kůže vlásek po vlásku maluji."

Při aplikaci pm obočí je místo ošetřeno velice účinným anestetickým gelem a průběh aplikace je zcela bezbolestný.

Permanentní make-up obočí bezprostředně po aplikaci působí výrazněji, než zhruba po 4-6 dnech bude. Po vyloupnutí vám barva může připadat málo výrazná, ale během 3 týdnů dojde ještě k ustálení pigmentu, dohojení pokožky a barevnému dobarvení.

Pokud po uplynutí 5 týdnů od první aplikace permanentního make-upu obočí budete chtít ještě jakékoliv doladění (tvar, barva, intenzita…), objednáte se na korekci (3 měsíce záruční lhůta).

Trvanlivost pm obočí je zcela individuální a záleží na mnoha faktorech (typ pokožky, množství pigmentu, slunění…). Nejčastěji se pm obočí obnovuje po cca 3-5 letech.

Péče o nový permanentní make up obočí (3D-vláskování obočí)

  • Zkuste obočí udržet minimálně po dobu 4 dnů v naprostém suchu a čistotě.
  • Nepoužívejte na obočí žádné hojivé krémy (Bepanthen, Calcium panthotenicum, Infadolan…).
  • Po dobu 4 dnů od aplikace pm obočí vynechejte sport, při kterém dochází k velkému pocení.
  • Nenavštěvujte v hojící fázi saunu, bazén ani solárium.
  • V týdnu, kdy je obočí nové, nenavštěvujte kosmetiku a nepodstupujte ošetření chemickým peelingem ani laserem.
  • Obočí nepudrujte ani čímkoliv nepřekrývejte.
  • Nikdy stroupky neodlupujte, nechte je volně odpadnout.

Vše, co se k aplikaci permanentního make-upu ve STUDIU 5 používá, je jednorázové, sterilní, zdravotně nezávadné a splňuje nejpřísnější hygienická kritéria o ochraně veřejného zdraví.

Cena

Permanentní make-up obočí: 3 900 Kč
Korekce do 3 měsíců: 500 Kč

V ceně je zahrnuta konzultace a lokální anestezie.

Ukázky prací Petry Svátkové

Před aplikací Po aplikaci

Nová adresa od 1.6.2021

STUDIO 5, Na Zbořenci 16
Praha 2, 120 00, Karlovo náměstí
mob.: 604983104

Otevírací doba

Pondělí - Pátek 9:00 - 16:00 h.
DLE OBJEDNÁVEK

Kontaktujte nás

Omlouváme se, ale kontaktní formulář je dostupný pouze v ČR (detekováno US). Napište nám prostřednictvím emailu info@studio-5.cz